Turystyczny – podsumowanie

Dziękujemy serdecznie za poświęcony czas na lekturę naszych wspomnień oraz podróżniczych rekomendacji w rubryce „Turystyczny”.

patronite

Jeśli podobają Ci się treści prezentowane na Subiektywno-Obiektywny, zapraszamy do wsparcia naszego działania na Patronite! 

Powstała ona z myślą o zagospodarowaniu przestrzeni na naszej stronie tematyką przystającą do okresu wakacyjno-urlopowego. Chcieliśmy nią urozmaicić nieco treści publikowane na naszej stronie a także, w trybie weekendowym, odciążyć nieco nasze umysły od tematyki politycznej. Kluczem do tworzenia tej rubryki było jedno założenie, które okazało się jednak nieco błędne – że lato 2021 w polityce będzie sezonem „ogórkowym” i o krajowej polityce będzie do powiedzenia i napisania mniej. A przez to więcej czasu i energii będzie można poświęcić na publicystykę turystyczną.

Rzeczywistość jak pamiętamy okazała się inna – w polityce działo się bardzo dużo. Chcieliśmy być jak najbliżej kluczowych wydarzeń, debat i dyskusji. Reagować na nie na czas i analizować na bieżąco sytuację, która była nieco bardziej dynamiczna niż zakładaliśmy. Stąd większość naszej uwagi została przy polityce, do której w sierpniu rzuciliśmy nasze wszystkie siły i rezerwy, które jak wiecie, są nadal dość ograniczone. Planowaliśmy stworzyć więcej artykułów w rubryce turystycznej, lecz kiedy już wpadlismy w wir rodzimej polityki, daliśmy się mu wciągnąć na tyle (po to by być cały czas na bieżąco), że nie do końca zrealizowaliśmy nasz cel w obszarze lżejszej tematyki. Coś za coś.

Jesteśmy jednak bardzo zadowoleni z treści, które jednak powstały. Mamy nadzieję, że Wam również dały one poczuć klimat opisywanych miejsc lub zachęciły do ich odwiedzin.

Rubryka „Turystyczny” znika póki co ze strony w ramach naszej akcji #jesiennaramowka . Być może jeszcze wrócimy do tego pomysłu. Póki co skupiamy się dalej na rozwoju naszej strony w obszarze krajowej polityki, w której znów, naszym zdaniem, tej jesieni będzie działo się bardzo dużo.

Polecamy Wam raz jeszcze nasze teksty w ramach rubryki „Turystyczny”:

patronite

Jeśli podobają Ci się treści prezentowane na Subiektywno-Obiektywny, zapraszamy do wsparcia naszego działania na Patronite! 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *